Оказаться в мире большого кино - бесценно.

с 15 февраля 2018 по 10 апреля 2018

Акция завершена!

Акция завершена!

Кто может участвовать в акции?
Клиенты ПриватБанка - владельцы премиальных карт World Black Edition Mastercard и World Elite.

Как принять участие в акции?
Зарегистрируйтесь в акции и оплачивайте товары и услуги картой World Black Edition Mastercard® или World Elite® от ПриватБанка.

Какие поощрения ждут участников акции?
1. Каждые 10 дней розыгрыш сертификата на 5000 грн на перелеты;
2. Путешествие для двоих на Каннский кинофестиваль - 2018.

С 15.02.2018 по 10.04.2018 рассчитывайтесь премиальной картой World Black Edition Mastercard или World Elite - выигрывайте возможность пройти по красной дорожке под вспышки фотокамер на Каннском кинофестивале - 2018.

Поздравляем победителей главного поощрения - Путешествия на двоих на Каннский кинофестиваль - 2018:
1. Абибок Александр г.Киев (путешествие на двоих).
2. Ярошенко Сергей г.Киев (путешествие на двоих).

Частые вопросы 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Подорож на Каннський кінофестиваль 2018 від Masterсard® та ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

ЗАМОВНИК ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ
Замовником Акції є Представництво «Mastercard Europe SA» в Україні (далі – «Замовник»), яке знаходиться за адресою: 01030, Україна, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52, поверх 4А, оф. 404-А.
Партнером є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Партнер»/Банк), що знаходиться за адресою: м. Київ, 01001, вул. Грушевського, 1д.
Виконавцем Акції є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (далі – «Виконавець»), юридична особа за законодавством України, що зареєстрована за адресою: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 13-Б.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ
Участь в Акції мають право взяти фізичні особи – громадяни України, яким виповнилося 18 років (далі – «Потенційні учасники»). Потенційні учасники Акції можуть стати Учасниками Акції за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені в розділі 5 цих Правил з урахуванням положень пунктів 2.2. та 2.3. Правил (далі – «Учасник Акції»/ «Учасники Акції»).
В Акції беруть участь держателі карток Masterсard® World Black Edition та World Elite міжнародної платіжної системи Masterсard® (надалі – Картка/Картки), емітованих Партнером, для використання фізичними особами, та активованих до початку та/або в Період проведення Акції (період Акції визначається згідно пункту 3.1 цих Правил).
Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;
особи, які не виконали умови цих Правил.
особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником та/або Виконавцем;
чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в підпункті 3) п.2.3. цих Правил.

МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та території проведення Антитерористичної операції, починаючи з 15 лютого 2018 р. по 10 квітня 2018 р. включно (далі по тексту – «Період проведення Акції»).
Період проведення Акції складається з 6 частин- «декад»:
1 «декада» - з 15 лютого 2018 року по 23 лютого 2018 року включно;
2 «декада» - з 24 лютого 2018 року по 04 березня 2018 року включно;
3 «декада» - з 05 березня 2018 року по 13 березня 2018 року включно;
4 «декада» - з 14 березня 2018 року по 23 березня 2018 року включно;
5 «декада» - з 24 березня 2018 року по 01 квітня 2018 року включно;
6 «декада» - з 01 квітня 2018 року по 10 квітня 2018 року включно.

4. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ
4.1. Інформування щодо Правил Акції та змін до них здійснюється на сайті Партнера https://promos.privatbank.ua (далі по тексту – «Сайт»).

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Для набуття статусу Учасника Акції Потенційному учаснику Акції необхідно:
до початку Періоду проведення Акції та/або протягом Періоду проведення Акції відкрити Картку Mastercard та здійснити оплату/оплати товарів, робіт чи послуг через POS-термінали та/або у мережі Інтернет на всій території України з використанням Картки (далі - Транзакція) протягом Періоду проведення Акції. Дані про всі Транзакції автоматично заносять до бази транзакцій (далі – База Акції 1), серед якої визначається Учасник Акції, що має право на отримання Заохочення, передбаченого в п. 6.1.2. цих Правил. База Акції 1 містить дані про час, дату та суму Транзакції. Кожній такій Транзакції присвоюється унікальний номер (надалі – Унікальний номер Транзакції). Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції 1 несе Партнер.
Протягом кожної «декади», згідно п.3.2. Правил, здійснити Транзакції на загальну суму від 10000,00 гривень, дані про такого Учасника Акції автоматично заносять до бази транзакцій (далі – База Акції 2), серед якої визначається Учасник Акції, що має право на отримання Головного Заохочення, передбаченого в п. 6.1.1. цих Правил. У випадку, якщо у кожній наступній «декаді» такий Учасник не здійснить Транзакції на суму від 10000,00 гривень, він автоматично вибуває з Бази Акції 2. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції 2 несе Партнер.
Не відповідають умовам Акції:
операції, які було здійснено до «00» годин «00» хвилин «15» лютого 2018 року та після «23» годин «59» хвилин «10» квітня 2018 року за київським часом;
перекази коштів з рахунку Картки на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено в філіалах банку, в тому числі перекази для оплати податкових платежів та інше;
операції з оплати дорожніх чеків та (або) лотерейних квитків;
операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
операції з отримання готівки через банкомати/пристрої самообслуговування/пункти видачі готівки та/або інших кредитно-фінансових установ;
операції, здійснені за допомогою будь-яких інших платіжних карток, крім Картки.
5.3. Замовник/Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за роботу мережі Інтернет, операторів мобільного зв’язку, будь-які помилки операторів, внаслідок чого реєстрація Транзакції до участі у Акції не відбулась або відбулась із запізненням, та/або за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв'язку під час проведення Акції, а також у разі надання Учасником Акції неточної або недостовірної інформації щодо персональних даних та номеру телефону Учасника Акції, у разі настання обставин непереборної сили.
5.4. Замовник/Виконавець/Партнер узгодили, що мають право усунути будь-кого з Учасників Акції від участі в Акції у випадку виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником Акції цих Правил, або встановлення факту умисного порушення Учасником Акції цих Правил.

6. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

Фонд Заохочень Акції складається з:
6.1.1. Подорожі на Каннський кінофестиваль на двох* – 1 шт. (далі – «Головне Заохочення»).
*Під «Подорожжю на Каннський кінофестиваль на двох» мається на увазі сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до міста Канни (Франція) на три дні (дві доби) у період з 09.05 2018 по 20.05.2018 року включно, під час проведення Каннського кінофестивалю 2018 року, який пройде в місті Канни (Франція), на двох осіб (Переможця Акції та визначеної ним супроводжуючої особи). Період/дати «Подорожі на Каннський кінофестиваль на двох» остаточно Виконавець погоджує з Переможцем Акції додатково, будь-яким взаємоприйнятним шляхом, в тому числі по електронній пошті.
«Подорож на Каннський кінофестиваль на двох» складається з двох частин до яких входить:
Частина 1 (далі – «Частина 1»):
авіапереліт Київ (Україна) – Ніцца (Франція) – Київ (Україна) (квитки економ класу або сертифікат на отримання таких квитків);
Частина 2 (далі – «Частина 2»):
трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (Канни, Франція);
проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок;
квитки на відвідування показу одного фільму згідно програми Каннського фестивалю 2018 року;
інші розважальні заходи, які визначаються на розсуд Замовника.
УВАГА! Для отримання Головного Заохочення Акції Переможцю Акції та супроводжуючій особі потрібно мати біометричні паспорти для виїзду за кордон та /або відкриті візи шенгенської зони. У разі відсутності у Переможця Акції біометричного паспорта для виїзду за кордон або відкритої візи шенгенської зони Замовник/Виконавець має право відмовити Переможцю Акції у врученні Головного Заохочення Акції та передати право на отримання Головного Заохочення Акції Резервному переможцю, згідно умов п.7.5. Правил, без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою!
Розіграш Головного Заохочення відбувається серед Учасників Заходу, які виконали умови п. 7.2. Правил.
6.1.2. Сертифікату на авіаквитки на 5000,00 гривен (включаючи ПДВ) – 6 шт. (далі – «Заохочення»).
Обмін Сертифікату забезпечує оператор – ПП «Дольче Тревел».
Умови використання «Сертифікату на авіаквитки», період його дії зазначаються на самому «Сертифікаті».
Виконавець не несе відповідальності за подальше використання Сертифікату Переможцем після вручення.
Всю подальшу комунікацію та обмін Сертифікату на авіаквитки Переможець проводить з ПП «Дольче Тревел».
Фонд Заохочень Акції обмежений і складає кількість, зазначену в пунктах 6.1.1., 6.1.2. цих Правил.
Характеристики Заохочень Акції визначаються на розсуд Замовника/Виконавця та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах та можуть не виправдати очікувань Учасників Акції/Переможців Акції. Заміна Заохочення/ Головного Заохочення Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягають.
Заохочення Акції має бути призначене для особистого використання Учасником Акції і не може мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення.
Замовник/Виконавець Акції залишає за собою право збільшити/змінити Фонд Заохочень Акції, або включити в Акцію додаткові подарунки/призи/заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявного Заохочення Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Виконавець/Замовник або залучені ними треті особи повідомляє про них в порядку, передбаченому в розділі 4 цих Правил.
Замовник/Виконавець Акції не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочення Акції Учасником Акції після його одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатись наданим Заохоченням Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Заохочення Акції, у тому числі під час реалізації Заохочення Акції.
Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальності за перенесення та/або відміну авіарейсів.
Зобов'язання з оподаткування вартості Частини 1 Головного Заохочення Акції, а також Заохочення забезпечується Виконавцем, у відповідності з чинним законодавством України.
Зобов'язання з оподаткування вартості Частини 2 Головного Заохочення Акції забезпечується Замовником, у відповідності з чинним законодавством України.

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ
Визначення Переможців Акції відбувається на основі Бази Акції 1, зазначеної у п.5.1.1. цих Правил, наданої Виконавцю Партнером Акції, серед Учасників Акції, які здійснити оплату/оплати товарів, робіт чи послуг на загальну суму 10 000,00 гривень (десять тисяч гривень 00 копійок) або більше, з урахуванням ПДВ, через POS-термінали та/або у мережі Інтернет на всій території України з використанням Картки протягом Періоду проведення Акції.
Визначення Головного Переможця Акції відбувається на основі Бази Акції 2, зазначеної у п.5.1.2. цих Правил, наданої Виконавцю Партнером Акції, серед Учасників Акції, які здійснити оплату/оплати товарів, робіт чи послуг на загальну суму 10000,00 гривень (десять тисяч гривень 00 копійок) або більше, з урахуванням ПДВ, через POS-термінали та/або у мережі Інтернет на всій території України з використанням Картки протягом кожної «декади», згідно п.3.2. Правил.
Визначення Переможців Акції, які отримають Заохочення Акції, проводиться протягом 2 робочих днів після закінчення кожної «декади», згідно п.3.2. Правил (а саме: 23 лютого 2018 року; 04 березня 2018 року; 13 березня 2018 року, 23 березня 2018 року; 01 квітня 2018 року, 10 квітня 2018 року) шляхом випадкового комп’ютерного вибору з Бази Акції 1, серед Транзакцій, які були внесенні до Бази Акції 1 протягом періоду кожної «декади», згідно п.3.2. Правил. По результатам кожного визначення Переможця Акції, який отримає Заохочення Акції, що вказано у п.6.1.2. цих Правил, визначається 1 (один) Переможець Акції, який отримає шанс стати власником Заохочення Акції. Результати кожного визначення Переможців Акції розміщуються на сайті Партнера протягом 2 робочих днів після проведення такого визначення Переможців.
Визначення Головного Переможця Акції, який отримає Головне Заохочення Акції, проводиться до 01 травня 2018 року, шляхом випадкового комп’ютерного вибору з Бази Акції 2, серед Транзакцій, які були внесенні до Бази Акції 2 протягом всього Строку проведення Акції. По результатам визначення Головного Переможця Акції, який отримає Головне Заохочення Акції, що вказано у п.6.1.2. цих Правил, визначається 1 (один) Головний Переможець Акції, який отримає шанс стати власником Головного Заохочення Акції.
Під час кожного визначення Переможця/ Головного Переможця Акції, який отримає Заохочення або Головне Заохочення Акції, на умовах цих Правил, формується резервний список (надалі за текстом – «Резервний Список») з 10 (десяти) Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), що прийняли участь у Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Заохочення/ Головне Заохочення Акції у разі неможливості вручення та/або відaмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець/ Головний Переможець Акції, що отримає Заохочення/ Головне Заохочення Акції.
Визначення Переможця/ Головного Переможця Акції, який отримає Заохочення/ Головне Заохочення Акції, та Резервних переможців відбувається у присутності уповноваженої Комісії, що складається з 3 осіб (представників Замовника та/або представників Виконавця та/або представників Партнера) (далі – Комісія). Про результати визначення Переможця/ Головного Переможця Акції, який отримає Заохочення/ Головне Заохочення Акції, Комісія складає протокол, що має містити підписи усіх членів Комісії (надалі – Протокол).
Партнер або уповноважені ним особи проводить інформування Учасника Акції про факт його визначення Переможцем Акції або Головним Переможцем Акції, який отримає Заохочення Акції/ Головне Заохочення Акції шляхом відправлення СМС – повідомлення, що містить дані про унікальний номер Транзакції, на номер телефону, який був використаний під час відкриття Картки та повідомляє йому контактні дані Виконавця, за якими він протягом 3 робочих днів має зв’язатися шляхом телефонного дзвінка за номером телефону +380 44 581 11 71 або за допомогою електронної пошти шляхом надсилання листа на адресу: info@adsapience.com та повідомити унікальний номер Транзакції для отримання Заохочення/ Головного Заохочення Акції.
У разі невиконання відповідним Учасником Акції вищевказаних умов, Замовник/Виконавець, з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій, пов'язаних з таким порушенням Правил. У такому випадку право отримати Заохочення/ Головне Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного Списку або Замовник використовує таке Заохочення на власний розсуд.
Результати визначення Переможця/ Головного Переможця Акції, який отримає Заохочення/ Головне Заохочення Акції, після отримання ним такого Заохочення Акції вважатимуться остаточними та не підлягають оскарженню. Замовник/Виконавець Акції залишає за собою право повторного визначення Переможця/ Головного Переможця Акції, який отримає Заохочення/ Головне Заохочення Акції, з Резервного Списку у випадку підозри та/або виявлення фальсифікації при участі у Акції з боку відповідного Переможця Акції.
У випадку, якщо протягом Акції не буде жодного Учасника Акції, який виконає повністю всі умови, визначені п.5.1.2. Правил, Головний Переможець Акції буде визначений на розсуд Замовника.

УМОВИ ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕННЯ АКЦІЇ
Вручення Частини 1 Головного Заохочення Акції Учаснику Акції, який був визначений Головним Переможцем Акції, здійснюється Виконавцем або залученими ним третіми особами за адресою, яку Сторони погодять під час телефонної розмови або листування вказаних у п. 7.7. Правил, протягом 5-ти робочих днів з дати отримання від Переможця Акції документів, передбачених п. 8.3. Правил.
Вручення Заохочення Акції Учаснику Акції, який був визначений Переможцем Акції, здійснюється Виконавцем або залученими ним третіми особами за адресою, яку Сторони погодять під час телефонної розмови або листування вказаних у п. 7.7. Правил, протягом 5-ти робочих днів з дати отримання від Переможця Акції документів, передбачених п. 8.3. Правил.
Вручення Частини 2 Головного Заохочення Акції, а також Заохочень Акції Учасникам Акції, які були визначені Переможцями Акції/ Головним Переможцем Акції, здійснюється Замовником за адресою, яку Сторони погодять під час телефонної розмови або листування вказаних у п. 7.7. Правил, протягом 5-ти робочих днів з дати отримання від Переможців Акції документів, передбачених п. 8.3. Правил.
Для отримання Заохочення Акції Переможцю Акції необхідно протягом 2 (двох) робочих днів від дня, коли Переможець Акції зв’яжеться з Виконавцем Акції на умовах п. 7.7. Правил, надіслати Виконавцю/ Замовнику або залученим ними третім особам скан-копії наступних документів (своїх) на електронну адресу info@adsapience.com;
- паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи);
- реєстраційного номеру облікової картки платника податків (довідки про присвоєння податкового номеру);
- копію закордонного паспорта громадянина України/біометричного паспорту для виїзду за кордон (залишковий термін дії має бути не меншим від одного календарного півріччя);
- ксерокопії інших документів, необxiдних для отримання Заохочення Акції, визначених Замовником/Виконавцем.
У разі вiдсутностi у Переможця/ Головного Переможця Акції можливості/бажання використати/отримати Заохочення/ Головне Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, Виконавець /Замовник не сплачують Переможцю/ Головному Переможцю Акції жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення/ Головного Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення/ Головне Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного Списку або Замовник використовує таке Заохочення/ Головне Заохочення на власний розсуд.
У разі вiдсутностi у відповідного Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Заохочення/ Головне Заохочення Акції, згідно умов цих Правил, можливості/бажання використати/отримати Заохочення/ Головне Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника (у тому числі відсутність біометричного паспорту для виїзду за кордон/відкритої візи шенгенської зони), Виконавець/Замовник не сплачують відповідному Резервному переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення/ Головного Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення/ Головне Заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного Списку.
Грошовий еквівалент Заохочення/ Головного Заохочення Акції не видається.

ІНШІ УМОВИ

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними офіційними правилами Акції. Порушення Учасником Акції/Переможцем Акції цих Правил або відмова Учасника Акції/Переможця Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції/Переможця Акції від участі в Акції та отримання Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі - Закон) Учасникам Акції повідомляється:
9.2.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Партнер. Володільцем персональних даних Переможців Акції є Виконавець;
9.2.2. персональні дані Учасників Акції обробляються Партнером та/або Виконавцем Акції з метою забезпечення участі в цій Акції; персональні дані Переможців Акції обробляються Виконавцем виключно з метою забезпечення участі в цій Акції, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
9.2.3. з метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 9.2.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти ідентифікаційний код, адреса реєстрації;
9.2.4. з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
9.2.5. Розпорядником персональних даних Учасників Акції є Партнер. Розпорядником персональних даних Переможців Акції є будь-які залучені Виконавцем, йому/їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
9.2.6. персональні дані Переможців Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 9.2.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Переможців Акції без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;
9.2.7. персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможців Акції будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 9.2.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
9.2.8. Переможці Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочення Акції.
9.2.9. Переможці Акції володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону.
9.3. Беручи участь у цій Акції кожен Учасник Акції/Переможці Акції тим самим надає згоду Партнеру/ Виконавцю на обробку його персональних даних в об’ємі та на умовах, які вказані у п.9.2. цих Правил.
9.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником. При цьому рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.
9.5. Виконавець/Замовник не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Акції з причин, незалежних від Виконавця або Замовника Заохочень/Головного Заохочення Акції.
9.6. У разі відмови Переможця Акції від отримання ним Заохочення/Головного Заохочення Акції будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Замовником/Виконавцем.
9.7. Переможець Акції отримує Заохочення/Головне Заохочення Акції відповідно до умов цих Правил лише після надання Виконавцю або залученим ним третім особам всіх документів, зазначених у п. 8.3. цих Правил.
Виконавець та Замовник не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцем Акції Заохочень/Головного Заохочення Акції з вини самого Переможця Акції;
- за відмову Переможця Акції від одержання Заохочень/Головного Заохочення Акції.
Номери телефонів, IP адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір Кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. У цьому випадку Замовник/Виконавець залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акцій приймається самостійно Замовником/Виконавцем, і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочень/Головного Заохочення Акції), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень Акції, не одержаних на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій від Замовника/Виконавця.
Під час проведення Акції чи після її закінчення, Виконавець та/або Замовник не зобов’язані вести переписку з потенційними учасниками і надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Переможців Акції на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо даної Акції.
Проїзд до місця отримання Заохочень/Головного Заохочення Акції і в зворотному напрямку, проживання, харчування та витрати пов’язані з отриманням Заохочень/Головного Заохочення Акції та будь-які інші витрати Переможця Акції оплачуються Переможцем Акції, компенсації чи поверненню не підлягають.
Замовник/Виконавець Акції мають право внести зміни до умов даних Правил шляхом розміщення нової редакції правил на Сайті.
Правила затверджені Замовником Акції та діють протягом тривалості Акції.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Оказаться в мире большого кино - бесценно.» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.