Офіційні правила акції

1.Організатори та партнери акції«Чемпіон» (далі – акція)

1.1. Організаторами акції є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» і корпорація «Віза Інтернешнл Сервіс Асосіейшн»/Visa International Service Association (далі – Організатори).

1.2. Партнерами акції є ТОВ «Агенцiя Новий Світ» (далі – Партнер № 1) і ТОВ «Лакі Естейт» (далі – Партнер № 2).

1.3. Права на торговий знак Visa належать виключно компанії Visa International Service Association, і використання спільного логотипа можливе тільки в рамках партнерського права, затвердженого договором про спільний логотип.
 
2. Територія та строки проведення акції

Акція проводиться на всій території України в період з 2 грудня 2013 р. до 1 квітня 2014 р. включно (далі – період проведення акції).
 
3. Учасники акції

3.1. До участі в акції допускаються усі громадяни України (далі – Учасники акції), які зареєструвалися на сайті pb.ua/champion

3.2. Не мають права брати участь в акції особи, які не досягли 18 років.
 
4.Умови участі в акції

Щоб стати Учасником акції, потрібно:

4.1. Оформити в період акції вклад «Стандарт» або «Депозит Плюс» одним зі зручних способів: на сайті pb.ua/depozit, у Приват24 чи в будь-якому відділенні ПриватБанку по всій Україні.

4.2. Зареєструватися для участі в акції на сайті pb.ua/champion

4.3. В акції беруть участь вклади «Стандарт» і «Депозит Плюс» строком на 6 або 12 місяців, що оформлено на суму від 10 000 грн/2 000 дол. США/2 000 євро.
 
5.Подарунки акції

5.1. Подарунками акції є:

5.1.1. Основні подарунки – 20 поїздок на Чемпіонат світу з футболу в Бразилії.

5.1.2. Додаткові подарунки – 400 ексклюзивних наборів футбольних подарунків.

5.2. Усі питання, що пов’язані із забезпеченням кожного переможця подарунками, беруть на себе Партнери акції згідно з укладеними договорами:

5.2.1. Партнер № 1 забезпечує переможців основними подарунками: надання інформаційних і консультаційних послуг, організація перельоту в Бразилію та проживання в готелі, забезпечення квитками на Чемпіонат світу з футболу в Бразилії.

5.2.2. Партнер № 2 забезпечує переможців додатковими подарунками – комунікація з переможцями та поставка наборів футбольних подарунків.

5.3. Організатори та Партнери акції забезпечують кожного переможця консультаційними послугами та підтримкою.
 
6. Умови визначення переможців акції

6.1. Для визначення переможців акції буде створено спеціальну комісію з 5 представників від ПриватБанку. По одній людині від Юридичного департаменту, Департаменту заощаджень, Напрямку «Кредитні картки та зарплатні проекти», Напрямку «Загальний маркетинг і реклама» та Напрямку «Загальний аудит». Результати розіграшу будуть фіксуватися протоколом.

6.2. Визначення володарів основних і додаткових подарунків буде здійснюватися випадковим чином за допомогою спеціальної комп’ютерної програми та електронної бази номерів мобільних телефонів клієнтів, які зареєструвалися для участі в акції на сайті pb.ua/chempion і оформили вклад (згідно з пунктами 4.1–4.3 цього положення).

6.3. У рамках акції визначається 20 власників основних подарунків і 400 власників додаткових футбольних подарунків.

6.4. Власники основних подарунків (20 чоловік) визначаються наприкінці акції не пізніше 01.05.14 р.

6.5. Щомісяця протягом акції серед зареєстрованих учасників буде проводитися розіграш 100 ексклюзивних футбольних подарунків.

6.6. Кожен Учасник акції може стати володарем основного подарунка (п. 5.1) тільки 1 (один) раз незалежно від кількості оформлених вкладів. Кількість додаткових подарунків, які може виграти Учасник акції, необмежена.

6.7. Розіграш основних подарунків проводиться серед усіх Учасників акції, які виконали умови розділу 4 цього положення (у т. ч. серед клієнтів, які стали володарями додаткових подарунків у рамках щомісячних розіграшів).

6.8. Партнери акції зв’язуються з кожним із переможців акційного періоду за допомогою телефону для інформування про порядок отримання подарунків.

6.9. Організатор розміщує П. І. Б. переможців основних і додаткових подарунків на сайті pb.ua/champion (згідно з пунктами 6.4 та 6.5).

6.10. Організатор передає контактну інформацію про переможців Партнеру акції.
 
7.Інформаційні web-ресурси акції

7.1. Організатор зобов’язується розмістити інформацію про акцію в таких джерелах: www.pb.ua, www.bonus.pb.ua, www.check.pb.ua, planetestate.com.ua, planetavto.com.ua, agent.pb.ua

8. Інші умови

8.1. Основні та додаткові подарунки обміну та поверненню не підлягають.

8.2. Основні та додаткові подарунки не видаються в грошовому еквіваленті чи у вигляді інших благ, не передбачених цими правилами.

8.3. Організатори акції не відповідають за неможливість Учасника акції отримати/використати подарунки (основні/додаткові) через будь-які причини (включаючи, але не обмежуючись, форс-мажорними обставинами).

8.4. Учасник акції, який виграв основний подарунок, може передати його іншій особі – громадянину України, який досяг 18-річного віку, попередньо повідомивши про це Організаторів акції.

8.5. Учасник акції, який став володарем основного подарунка, чи особа, якій основний подарунок було передано, для його отримання оформляє з ПриватБанком (Організатором акції) договір дарування.

8.6. Добровільно надаючи свої персональні дані, Учасники акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, опрацювання та розповсюдження цих даних Організатором і вповноваженими особами, які будуть вживати всіх необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

8.7. Своєю участю в акції всі Учасники акції повністю погоджуються з цими правилами та зобов’язуються їх виконувати.

8.8. Особи, які стали володарями основних і додаткових подарунків акції погоджуються з тим, що їх імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організаторами акції та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.

8.9. Рішення Організатора щодо всіх питань, пов’язаних з проведенням акції, у тому числі відносно результатів проведення акції та визначення переможців акції, є остаточним та розповсюджується на всіх Учасників акції.

8.10. У разі відсутності в одного з переможців можливості скористатися подарунком (основним/додатковим) Організатор залишає за собою право визначити нового переможця зі списку Учасників акції, який відповідає умовам розділу 4 цих правил.

8.11. Володар основного/додаткового подарунка акції погоджується на проведення фотосесії в момент вручення подарунка.

8.12. Особи, які скористалися основним подарунком (пп. 5.1.1), дають право на проведення інтерв’ю і готові надати фотографії з Бразилії для можливого розміщення цієї інформації в загальноукраїнських ЗМІ.